Temat

Moja książka przedstawia mój własny sposób na rozliczenie się ze sobą i ze światem. Na podstawie analizy własnego życia, od najdalszych czasów dzieciństwa do czasów późnej dojżałości, kiedy to nieoczekiwana choroba powoduje przymusowe zwolnienie trybu życia jednocześnie dając mi czas na refleksje, chcę dać przykład innym, którzy być może również odczuwają potrzebę zmiany życiowego kursu. Chce zainspirować do podróży w głąb własnej duszy i wspomnień, by znaleźć w nim motywację do dalszego działania.

…”Gorąco zachęcam Cię do refleksji nad własnym życiem, bez względu na to, w jakiej sytuacji życiowej się znajdujesz. Jeśli Twoje życie jest satysfakcjonujące i nie widzisz potrzeby, by cokolwiek w nim zmieniać, własne refleksje utwierdzą Cię w tym, co jeszcze poprawi Twoje i tak pewnie dobre samopoczucie. Jeśli natomiast nie wszystko w Twoim życiu przebiega tak, jak byś sobie tego życzył, to jest to wystarczający powód do przebudzenia i rozpoczęcia zmian. I pamiętaj: na zmiany nigdy nie jest za późno. Nie pozwól, by Twoje życie przeszło obok Ciebie. Nie pozwól na to, by poniższy cytat mógł być zastosowany w odniesieniu do Twojej osoby.

Życie jest czymś, co przydarza się nam w czasie, kiedy jesteśmy zajęci planowaniem innych rzeczy. A. de Mello, „Przebudzenie””

Reklamy